Trend PH/7X30/500C Coarse Pocket Hole Screw Pack
29% Off
Share:
Deals
Sponsored
Trend PH/7X30/500C PKT HOLE 1-1/4 Coarse Worktop Screws - Pack of 500
Wickes
Sponsored
Trend Pocket Hole Screw Coarse Thread No.7X30Mm Pk 1 PH/7X30/500C
PowerTools Direct
Related products
Trend PH/7X30/500 Pocket Hole Screws No7 X 30mm, Black
Trend Coarse Pocket Hole Screws 37mm - 200 Piece Pack
Trend Professional Pocket Hole Jig Kit with Storage Bag and 100 Mixed Screws
Trend Snappy Tubular Plug Cutter - 9.5mm Diameter, Silver