V7 PS13.3W9A2-2E 13.3" 16:9 Display Privacy Shield Glossy
Share:
Deals
Additional Information
Sponsored
View Products on eBay
eBay
Brand
V7
EAN
ASIN
B00FP6C8OA
Model
PS13.3W9A2-2N
MPN
PS13.3W9A2-2N
Aspect ratio
16:9
Display types supported
LCD
Height
16.6 mm
Maximum screen size compatibility
33.8 cm (13.3")
Suitable for
Notebook
Type
Frameless display privacy filter
Width
29.4 mm