Electro-Voice ELX200-12 1200W Speaker
24% Off
Share:
Deals
Sponsored
2022 Electro-Voice F.01U.361.347
Reverb (US)
Used Product
Sponsored
Electro-Voice ELX200-12 12" 2-Way 1200W Passive Speaker, White, Single
Adorama.com
Related products
Electro-Voice 2-Way Speaker Wall Mount Bracket, White (fits ELX200)
Electro-Voice EV ELX200
Electro-Voice ELX200-10 10" 2-Way Passive Loudspeaker, Black
Electro-Voice ELX200-10 Carrying Case
Electro‑Voice ELX200‑10‑White 10” 1200 W