QUINT4-PS/1AC/24DC20 - DC-power supply 100...240V/24V 480W
Share:
Deals
Sponsored
Phoenix Contact QUINT 4 DC Power Supply 24V | 2904602
tameson.com
Related products
D-SUB Socket, 9 Pins, 180° Orientation, Screw Connection
RIF1RPT-LV-24AC 10-Pack Switching Relay
Phoenix Contact Relay Module 24V DC - 1148703
Phoenix Contact 2315188 Varioface Terminal Module
Phoenix Contact Interface Relay 24V AC/DC