| Marchio | HP |
| EAN | 0192545078818 |
| MPN | 1PV87AB19 |
| SKU | 1PV87AB19 |
| ASIN | B07RDP81KQ |
| Built-in display | Yes |
| Capacità della cartuccia inclusa nero | 5 pagine |
| Capacità di input (cassetto 2) | 550 fogli |
| Display | LCD |
| Display Diagonal | 6.86 cm (2.7") |
| Energy Star Typical Electricity Consumption | 1 |
| HP segment | Enterprise |
| Package Weight | 14.3 kg |
| Sound pressure level (printing) | 55 dB |
| Total number of input trays | 2 |
| Weight | 11.5 kg |