DSZY30-12-AC-050-IP54 Linear Actuator
Share:
Deals
Sponsored
Drive System Europe by MSW Linear actuator DSZY30-12-AC-050-IP54 10070425 Stroke length 50 mm Thrust 500 N 12 V DC 1 pc(s)
Conrad Electronic
Related products
MSW Drive System Linear Actuator DSZY35 24V