Linear Actuator DSZY30-12-AC-100-IP54
Share:
Deals
Sponsored
Drive System Europe by MSW Linear actuator DSZY30-12-AC-100-IP54 10070426 Stroke length 100 mm Thrust 500 N 12 V DC 1 pc(s)
Conrad Electronic
Related products
Stainless Steel DSZY35 Linear Actuator 1.5kN
MSW Drive System Linear Actuator DSZY35 24V