MSW DSZY1Q-12-30-200-STD-IP65 Linear Actuator
Sponsored
Drive System Europe by MSW Linear actuator DSZY1Q-12-30-200-STD-IP65 10070410 Stroke length 200 mm Thrust 800 N 12 V DC 1 pc(s)
Conrad Electronic
Related products
Stainless Steel DSZY35 Linear Actuator 1.5kN
MSW Drive System Linear Actuator DSZY35 24V