Linear Actuator DSZY1-12-20-300-POT-IP65
Sponsored
Drive System Europe by MSW Linear actuator DSZY1-12-20-300-POT-IP65 002503 Stroke length 300 mm Thrust 500 N 12 V DC 1 pc(s)
Conrad Electronic
Related products
MSW Linear Actuator 50 mm Stroke 500 N Thrust 12 V DC
MSW Linear Actuator 100 mm Stroke Length 500 N Thrust 12 V DC
Electric Linear Actuator DSZY1-12-20-025-IP65
MSW 12V DC Linear Actuator 100mm Stroke Length 500N Thrust IP65
MSW Electric Linear Actuator DSZY1-12-20-300-STD 300mm Stroke 500N
Drive System Europe MSW Standard Linear Actuator 200 mm, 12 V