Mean Well 25W LED Driver PLM-25-500
Share:
Deals
Sponsored
Mean Well PLM-25-500 LED driver Constant current 25 W 0.5 A 30 - 50 V DC Approved for use on furniture, Surge protection 1 pc(s)
Conrad Electronic
Related products
Mean Well MDR-10-5 10W 5V Power Supply
Mean Well PLM-25-350 LED Driver Constant Current 25W
MW APC‑12‑350 12W LED Driver (Non‑Dimmable, Surge Protected)
Fixed‑Voltage Bench PSU 30 V/3 A (90 W) – MW OWA‑90E‑30
NID65-5 32.5W DC/DC Switching Regulator