Mean Well PLM-25-350 LED Driver Constant Current 25W
Share:
Deals
Sponsored
Mean Well PLM-25-350 LED driver Constant current 25 W 0.35 A 42 - 72 V DC Approved for use on furniture, Surge protection 1 pc(s)