Mean Well HBG-160-36B 158.4W LED Driver
Share:
Deals
Sponsored
Mean Well HBG-160-36B LED driver Constant voltage, Constant current 158.4 W 4.4 A 36 V DC dimmable, 3-in-1 dimmer, Suitable for flammable surfaces, Approved