Mean Well HBG-160-36DA 158.4W LED Driver
Sponsored
Mean Well HBG-160-36DA LED driver Constant voltage, Constant current 158.4 W 4.4 A 36 V DC dimmable, DALI, PFC circuit, Outdoor, Surge protection, Overvoltage