Mean Well XLG-200-L-A 200W LED Driver
Sponsored
Mean Well XLG-200-L-A LED driver Constant power 200 W 350 - 1050 mA 142 - 285 V DC Approved for use on furniture, Outdoor, PFC circuit, adjustable, Surge