Phihong PPL300U-120 288W Fixed Voltage PSU
Share:
Deals
Sponsored
Phihong PPL300U-120 Bench PSU (fixed voltage) 12 V DC 24 A 288 W
Conrad Electronic
Related products
PPL 65W Phihong Desktop Power Supply 12V 5A
Phihong 12V 30W Regulated Power Adapter
Phihong 12W 12V Regulated Power Supply