Synchronous Turntable Motor for Microwaves TYJ50-8A7 4W
Share:
Deals
Sponsored
220-240V 4W Synchronous Motor TYJ50-8A7 Microwave Oven Tray Motor Microwave Turntable Turn Table Motor SM16T AC30V CW/CCW
Grandado UK
Related products
Microwave Oven Turntable Replacement Motor 4W AC 220-240V 4 RPM CW/CCW TYJ50-8A7
Microwave Synchronous Motor TYJ50-8A7 220V-240V 50Hz
TYJ50 4W Microwave Oven Turntable Synchronous Motor 33RPM