Mean Well XLG-75-H-AB Constant Current LED Driver
Sponsored
Mean Well XLG-75-H-AB LED driver Constant power 75 W 1300 - 2100 mA 27 - 56 V DC dimmable, 3-in-1 dimmer, adjustable, PFC circuit, Approved for use on
Conrad Electronic
Related products
Mean Well XLG-75-H-A Adjustable LED Driver, 75W, 1300-2100mA, 27-56V DC