Mean Well XLG-75-L-AB Constant Power LED Driver
Sponsored
Mean Well XLG-75-L-AB LED driver Constant power 75 W 350 - 1050 mA 53 - 107 V DC dimmable, 3-in-1 dimmer, adjustable, PFC circuit, Approved for use on