Mean Well HVGC-240-1050AB Dimmable LED Driver
Share:
Deals
Sponsored
Mean Well HVGC-240-1050AB LED driver Constant current 240 W 525 - 1050 mA 114.3 - 228.6 V DC adjustable, dimmable, 3-in-1 dimmer, PFC circuit, Outdoor,