Mean Well HVGC-240-2800AB Adjustable LED Driver
Sponsored
Mean Well HVGC-240-2800AB LED driver Constant current 240 W 1400 - 2800 mA 42.9 - 85.7 V DC adjustable, dimmable, 3-in-1 dimmer, PFC circuit, Outdoor, Approved