Mean Well HVGC-480-M-AB 480W LED Driver
Share:
Deals
Sponsored
Mean Well HVGC-480-M-AB LED driver Constant power 480 W 1050 - 2625 mA 92 - 228.5 V DC adjustable, dimmable, 3-in-1 dimmer, Outdoor, PFC circuit, Surge