Mean Well HVGC-320-1400AB Adjustable LED Driver
Share:
Deals
Sponsored
Mean Well HVGC-320-1400AB LED driver Constant current 320 W 700 - 1400 mA 114.3 - 228.6 V DC adjustable, dimmable, 3-in-1 dimmer, Suitable for flammable