Mean Well HVGC-240-2100AB Adjustable LED Driver
Sponsored
Mean Well HVGC-240-2100AB LED driver Constant current 240 W 1050 - 2100 mA 57.2 - 114.3 V DC adjustable, dimmable, 3-in-1 dimmer, PFC circuit, Outdoor,